Lisansüstü

Ders kodu Ders adı Öğretim üyesi
BİL 501 Programlama Yusuf Sinan AKGÜL
BİL 502 Ayrık Matematik Zafeirakis ZAFEİRAKOPULOS
BİL 503 Bilgisayar Mimarisi Alp Arslan BAYRAKÇİ
BİL 504 İşletim Sistemleri Yusuf Sinan AKGÜL
BİL 505 Algoritmalar Didem GÖZÜPEK KOCAMAN
BİL 511 Ayrık Matematikte İleri Konular İBRAHİM SOĞUKPINAR
BİL 526 Simgesel Hesaplama Zafeirakis ZAFEİRAKOPULOS
BİL 555 Derin Öğrenme ve Uygulamaları Yusuf Sinan AKGÜL
BİL 562 Artırılmış Gerçeklik 3B Kullanıcı Arayüzleri Yakup GENÇ
BİL 581 Çok Değişkenli Denetim Sistemleri MURAT ŞEKER
BİL 601 İşletim Sistemlerinde İleri Konular URAZ C. TÜRKER
BİL 605 Veri Madenciliği Burcu YILMAZ
BİL 624 Sezgisel Optimizasyon FATİH ERDOĞAN SEVİLGEN
BİL 661 İleri Bilgisayar Grafikleri MEHMET GÖKTÜRK
BİL 669 Bilgisayarla Görme,Multimedya ve Grafik Alanında Özel Konular Alper KANAK
BİL 719 Bilgisayar Mühendisliği Alanında Özel Konular Didem GÖZÜPEK KOCAMAN
BİL 783 Nonlineer Sistemlerde Kontrol Kuramı Erkan ZERGEROĞLU

 

Lisans

Ders kodu Ders adı Öğretim üyesi
BİL 101 Bilgisayar Mühendisliğine Giriş FATİH ERDOĞAN SEVİLGEN
BİL 102 Bilgisayar Programlama Gökhan KAYA
BİL 107 Bilgisayar Bilimlerine Giriş Laboratuvarı FATİH ERDOĞAN SEVİLGEN
BİL 110 Bilgisayara Giriş TUBA GÖZEL
BİL 110 Bilgisayara Giriş Olga SUVOROVA
BİL 211 Ayrık Matematik Zafeirakis ZAFEİRAKOPULOS
BİL 213 Advanced Programming FEVZİ NECATİ ECEVİT
BİL 231 Devreler ve Elektronik MURAT ŞEKER
BİL 233 Devreler ve Elektronik Laboratuvarı MURAT ŞEKER
BİL 241 Nesneye Dayalı Programlama Yusuf Sinan AKGÜL
BİL 321 Algoritma Tasarımına Giriş Didem GÖZÜPEK KOCAMAN
BİL 331 Bilgisayar Organizasyonu Alp Arslan BAYRAKÇİ
BİL 341 Programlama Dilleri Yakup GENÇ
BİL 343 Yazılım Mühendisliği URAZ C. TÜRKER
BİL 424 Optimizasyon FATİH ERDOĞAN SEVİLGEN
BİL 426 Simgesel Hesaplamaya Giriş Zafeirakis ZAFEİRAKOPULOS
BİL 433 Gömülü Sistemler Alp Arslan BAYRAKÇİ
BİL 437 Gerçek Zamanlı Sistem Mimarileri ORHAN AKSOY
BİL 456 İnsan Bilgisayar Etkileşimi MEHMET GÖKTÜRK
BİL 462 Uygulamalı Artırılmış Gerçeklik ve 3B Kullanıcı Arayüzleri Yakup GENÇ
BİL 470 Kriptografi ve Bilgisayar Güvenliği İBRAHİM SOĞUKPINAR
BİL 474 Internet Teknolojileri SHAHİD ALAM
BİL 476 Gezgin İletişim Ağları Hasari ÇELEBİ
BİL 478 Kurumsal Mimarilere Giriş CÜNEYT KAYA
BİL 485 Robotike Giriş Erkan ZERGEROĞLU
BİL 495 Bitirme Çalışması I İBRAHİM SOĞUKPINAR
BİL 495 Bitirme Çalışması I FATİH ERDOĞAN SEVİLGEN
BİL 495 Bitirme Çalışması I Yakup GENÇ
BİL 495 Bitirme Çalışması I MEHMET GÖKTÜRK
BİL 495 Bitirme Çalışması I HACI ALİ MANTAR
BİL 495 Bitirme Çalışması I Yusuf Sinan AKGÜL
BİL 495 Bitirme Çalışması I Erkan ZERGEROĞLU
BİL 495 Bitirme Çalışması I MURAT ŞEKER
BİL 495 Bitirme Çalışması I Hasari ÇELEBİ
BİL 495 Bitirme Çalışması I Burcu YILMAZ
BİL 495 Bitirme Çalışması I Didem GÖZÜPEK KOCAMAN
BİL 495 Bitirme Çalışması I URAZ C. TÜRKER
BİL 495 Bitirme Çalışması I Alp Arslan BAYRAKÇİ
BİL 495 Bitirme Çalışması I Zafeirakis ZAFEİRAKOPULOS
BİL 495 Bitirme Çalışması I SHAHİD ALAM
BİL 496 Bitirme Çalışması II İBRAHİM SOĞUKPINAR
BİL 496 Bitirme Çalışması II FATİH ERDOĞAN SEVİLGEN
BİL 496 Bitirme Çalışması II Yakup GENÇ
BİL 496 Bitirme Çalışması II MEHMET GÖKTÜRK
BİL 496 Bitirme Çalışması II HACI ALİ MANTAR
BİL 496 Bitirme Çalışması II Yusuf Sinan AKGÜL
BİL 496 Bitirme Çalışması II Erkan ZERGEROĞLU
BİL 496 Bitirme Çalışması II MURAT ŞEKER
BİL 496 Bitirme Çalışması II Hasari ÇELEBİ
BİL 496 Bitirme Çalışması II Burcu YILMAZ
BİL 496 Bitirme Çalışması II Didem GÖZÜPEK KOCAMAN
BİL 496 Bitirme Çalışması II URAZ C. TÜRKER
BİL 496 Bitirme Çalışması II Alp Arslan BAYRAKÇİ
BİL 496 Bitirme Çalışması II Zafeirakis ZAFEİRAKOPULOS
BİL 496 Bitirme Çalışması II SHAHİD ALAM