2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi Dersleri

DERS KODU DERS ADI ÖĞRETİM ÜYESİ GÜN, SAAT. YER
ELEC 615 Special Functions in Engineering Problems Yury Tuchkin
Pazartesi 10:00-13:00
ELEC 619 Advanced Topics In Electromagnetic Theory Fatih Dikmen
Çarşamba 14:00-17:00
ELEC 629 Advanced Topics In Power Electronics Ekrem Çengelci
Çarşamba 14:00-17:00
ELEC 631 Advanced Numerical Computation Software Önder ŞUVAK
Pazartesi 14:00-17:00
ELEC 645 Microwave Tube Electronics Dr. Olga SUVOROVA
Perşembe 14:00-17:00
ELEC 654 Advanced Simulation of Electronic Circuits Önder ŞUVAK
Perşembe 14:00-17:00
ELEC 655 Advanced Nonlinear Electronic Circuits Önder ŞUVAK
Perşembe 09:00-12:00
ELEC 656 Advanced Digital Integrated Circuits Önder ŞUVAK
Cuma 09:00-12:00
ELEC 657 Advanced C++ Techniques In Applied Sciences I Yury Tuchkin
Pazartesi 14:00-17:00
ELEC 713 Evolutionary Approach To Electromagnetic Theory In Time Domain I Oleg Tretyakov
Cuma 09:00-12:00
ELEC 724 Power Systems Fault Analysis and Earthing System Design Mehmet Hakan Hocaoğlu
Çarşamba 14:00-17:00
ELM 515 Mühendisler için Kompleks Değişkenli Fonksiyonlar Teorisi I Ali Alkumru
Salı 10:00-13:00
ELM 522 İleri Analog Tümdevreler Atilla UYGUR
Perşembe 14:00-17:00
ELM 567 Sayısal İşaret İşleme Oğuz Kucur
Cuma 14:00-17:00
ELM 591 Seminer I Abdülkadir Balikçi
Ali Alkumru
Alp Arslan Bayrakçi
Atilla UYGUR
Dr. Olga SUVOROVA
Erkan Zergeroğlu
Fatih Dikmen
Fuad ALIEW
Hacı Ali Mantar
Haluk GÖRGÜN
Hasari Çelebi
Hüseyin Arda ÜLKÜ
Koray KAYABOL
Köksal Hocaoğlu
Mehmet Hakan Hocaoğlu
Murat Şeker
Oğuz Kucur
Oleg Tretyakov
Önder ŞUVAK
Serdar Süer Erdem
Serkan Aksoy
Tuba GÖZEL
Yury Tuchkin
ELM 592 Seminer II Abdülkadir Balikçi
Ali Alkumru
Alp Arslan Bayrakçi
Atilla UYGUR
Dr. Olga SUVOROVA
Erkan Zergeroğlu
Fatih Dikmen
Fuad ALIEW
Hacı Ali Mantar
Haluk GÖRGÜN
Hasari Çelebi
Hüseyin Arda ÜLKÜ
Koray KAYABOL
Köksal Hocaoğlu
Mehmet Hakan Hocaoğlu
Murat Şeker
Oğuz Kucur
Oleg Tretyakov
Önder ŞUVAK
Serdar Süer Erdem
Serkan Aksoy
Tuba GÖZEL
Yury Tuchkin
ELM 599 Uzmanlık Alan Dersi Abdülkadir Balikçi
Ali Alkumru
Alp Arslan Bayrakçi
Atilla UYGUR
Dr. Olga SUVOROVA
Erkan Zergeroğlu
Fatih Dikmen
Fuad ALIEW
Hacı Ali Mantar
Haluk GÖRGÜN
Hasari Çelebi
Hüseyin Arda ÜLKÜ
Koray KAYABOL
Köksal Hocaoğlu
Mehmet Hakan Hocaoğlu
Murat Şeker
Oğuz Kucur
Oleg Tretyakov
Önder ŞUVAK
Serdar Süer Erdem
Serkan Aksoy
Tuba GÖZEL
Yury Tuchkin
ELM 617 Olasılık Teorisi ve Rastgele Prosesler Faruk COŞKUN
Çarşamba 13:00-16:00
ELM 623 Güç Sistem Analizi 1 Tuba GÖZEL
Salı 14:00-17:00
ELM 643 İleri Elektromagnetik Alan Teorisi Ali Alkumru
Çarşamba 10:00-13:00
ELM 691 Seminer I Abdülkadir Balikçi
Ali Alkumru
Alp Arslan Bayrakçi
Atilla UYGUR
Erkan Zergeroğlu
Fatih Dikmen
Fuad ALIEW
Hacı Ali Mantar
Haluk GÖRGÜN
Hasari Çelebi
Hüseyin Arda ÜLKÜ
İbrahim Soğukpinar
Koray KAYABOL
Köksal Hocaoğlu
Mehmet Hakan Hocaoğlu
Murat Şeker
Oğuz Kucur
Oleg Tretyakov
Önder ŞUVAK
Serdar Süer Erdem
Serkan Aksoy
Tuba GÖZEL
Yury Tuchkin
ELM 692 Seminer II Abdülkadir Balikçi
Ali Alkumru
Alp Arslan Bayrakçi
Atilla UYGUR
Erkan Zergeroğlu
Fatih Dikmen
Fuad ALIEW
Hacı Ali Mantar
Haluk GÖRGÜN
Hasari Çelebi
Hüseyin Arda ÜLKÜ
İbrahim Soğukpinar
Koray KAYABOL
Köksal Hocaoğlu
Mehmet Hakan Hocaoğlu
Murat Şeker
Oğuz Kucur
Oleg Tretyakov
Önder ŞUVAK
Serdar Süer Erdem
Serkan Aksoy
Tuba GÖZEL
Yury Tuchkin
ELM 699 Uzmanlık Alan Dersi Abdülkadir Balikçi
Ali Alkumru
Alp Arslan Bayrakçi
Arif ERGİN
Atilla UYGUR
Erkan Zergeroğlu
Fatih Dikmen
Fuad ALIEW
Hacı Ali Mantar
Haluk GÖRGÜN
Hasari Çelebi
Hüseyin Arda ÜLKÜ
İbrahim Soğukpinar
Koray KAYABOL
Köksal Hocaoğlu
Mehmet Hakan Hocaoğlu
Murat Şeker
Oğuz Kucur
Oleg Tretyakov
Önder ŞUVAK
Serdar Süer Erdem
Serkan Aksoy
Tuba GÖZEL
Yury Tuchkin
ELM 717 Elektromagnetik Alanda Süreksizlikler Ali Alkumru
Çarşamba 10:00-13:00
ELM 736 Kontrol Sistemlerinde Durum Uzay Yöntemleri Öncü ARARAT
Salı 13:00-16:00
ELM 769 Örüntü Tanıma Köksal Hocaoğlu
Salı 13:00-16:00